Polmlek Horeca Line Ser Gouda wiórki 2 kg
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5904716000949
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 85780
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wiórki gouda to najwyższej jakości wyselekcjonowany asortyment.Charakteryzuje się ciągliwością ,co sprawia ,że są idealnym dodatkiem do pizzy,zapiekanek oraz wszelkich dań na gorąco.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Tarty |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane sól stabilizator: chlorek wapnia kultury bakterii kwasu mlekowego barwnik: beta karoten substancja przeciwzbrylająca: skrobia ziemniaczana |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmlek raciąż sp. z o.o. ulica i numer: zawoda 48 kod pocztowy i miasto: 09-140 raciąż pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1428 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: