Olympus Ser 600g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 340453
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Olympus Ser 600g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mieszanina mlek |
|---|---|
| Gatunek sera | |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, owcze i kozie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, mięta |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Cypr |
| Zawartość netto | 600 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Cypr |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hellenic dairies sa ulica i numer: n.r. τrikalon-pylis 5ο klm. kod pocztowy i miasto: 42100 trikala gr |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 317 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1316 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: