Mlekovita Ser Cheddar wiórki 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Ser Cheddar w wiórkach to ser dojrzewający w formie gotowej do bezpośredniego wykorzystania. Doskonale nadaje się do dań zapiekanych, makaronów czy pizzy, a także do sałatek i innych potraw, w których zastosowanie ma tarty ser. Cheddar wytwarzany jest według unikalnej, receptury mistrzów serowarstwa. Swoim wyrazistym, intensywnym i charakterystycznym smakiem zapewnia niezapomniane doznania nawet dla najbardziej wysublimowanych podniebień.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 883212
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser Cheddar w wiórkach to ser dojrzewający w formie gotowej do bezpośredniego wykorzystania. Doskonale nadaje się do dań zapiekanych, makaronów czy pizzy, a także do sałatek i innych potraw, w których zastosowanie ma tarty ser. Cheddar wytwarzany jest według unikalnej, receptury mistrzów serowarstwa. Swoim wyrazistym, intensywnym i charakterystycznym smakiem zapewnia niezapomniane doznania nawet dla najbardziej wysublimowanych podniebień.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Angielski |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Tarty |
| Składniki | ser (mleko, sól, kultury bakterii, barwnik: karoteny), skrobia |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do pizzy, zapiekanek |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 389 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1615 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: