Poduszka ortopedyczna Slappe
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 410289
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka ortopedyczna Slappe skierowana jest do osób cierpiących na
bóle kręgosłupa szyjnego. Jej wkład wykonany jest z elastycznej,
profilowanej pianki, co pozwala na zapewnienie prawidłowego podparcia
szyi i ramion. Poduszka pomaga rozluźnić napięte mięśnie szyi i karku,
które zazwyczaj są efektem długotrwałego wykonywania siedzącej pracy
wymagającej znacznej koncentracji uwagi.
Zdejmowany pokrowiec zewnętrzny poduszki wykonany jest z miękkiego
oraz przyjemnego w dotyku materiału. Jest zaopatrzony w zamek
błyskawiczny, dzięki czemu można go łatwo zdjąć i uprać w pralce
automatycznej w 40°C
TO JEST PRODUKT MEDYCZNY, UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Pokrowiec zewnętrzny - 100% poliester wkład - pianka poliuretanowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | Pianka poliuretanowa |
| Waga wypełnienia | 166 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wendre poland sp. z o. o. ulica i numer: al. milenijna 2 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyn nad odrą pl |
| Wymiary poduszki (SxD) | 50 - 30 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Suszenie w stanie rozłożonym. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: