Kołdra Dla Ciebie 160x200 cm letnia
Wystaw opinię o produkcie
Zadbaj o zdrowy sen swoich bliskich. To właśnie z myślą o Tobie i Twojej
rodzinie stworzyliśmy linię kołder i poduszek z serii Dla Ciebie,
zapewniających komfortowe warunki snu, za niewielką cenę.
Proponujemy trwałe wyroby do produkcji, których wykorzystaliśmy przyjemną
w dotyku białą tkaninę z mikrofibry oraz puszyste i sprężyste wypełnienie
zapewniające wysoki komfort snu przez cały rok.
Wszystkie wyroby z tej serii mogą być prane w pralce automatycznej w 60°C i
są przyjazne dla alergików.
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 957681
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% poliester (mikrofibra) |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | 100% poliester (włókno poliestrowe z domieszką silikonu, karbowane, sprężyste, recyklowane) |
| Waga wypełnienia | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra letnia (chłodna, 2) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wendre poland sp. z o. o. ulica i numer: al. milenijna 2 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyn nad odrą pl |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Suszenie w stanie rozłożonym. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/84/8/1184811.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2024-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: