Poduszka ortopedyczna Aloe Vera 40x60 cm
Wystaw opinię o produkcie
Poduszka jest szczególnie zalecana w celu zapobiegania zespołom bólowym i przeciążeniowym szyi, które zazwyczaj są efektem długotrwałego wykonywania siedzącej pracy, a także wymagającej znacznej koncentracji uwagi. Poduszka zalecana jest do stosowania przed, w trakcie i po zabiegach/ćwiczeniach rehabilitacyjnych, a także podczas odpoczynku lub snu. Zewnętrzny pokrowiec poduszki wykonany jest z miękkiego oraz przyjemnego w dotyku materiału. Jest on dodatkowo zaopatrzony
w zamek błyskawiczny, więc można go łatwo zdjąć i uprać w pralce automatycznej
Wyrób medyczny
• Pokrowiec z dodatkiem Aloe Vera zaopatrzony w zamek
błyskawiczny
• W profilaktyce zespołów bólowych i przeciążeniowych szyi
• W łagodzeniu stanów przebiegających ze wzmożonym napięciem
mięśni karku
• Wkład wykonany z elastycznej pianki zapewnia wysoki komfort
podczas snu oraz codziennego wypoczynku i relaksu
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696102
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poduszka jest szczególnie zalecana w celu zapobiegania zespołom bólowym i przeciążeniowym szyi, które zazwyczaj są efektem długotrwałego wykonywania siedzącej pracy, a także wymagającej znacznej koncentracji uwagi. Poduszka zalecana jest do stosowania przed, w trakcie i po zabiegach/ćwiczeniach rehabilitacyjnych, a także podczas odpoczynku lub snu. Zewnętrzny pokrowiec poduszki wykonany jest z miękkiego oraz przyjemnego w dotyku materiału. Jest on dodatkowo zaopatrzony
w zamek błyskawiczny, więc można go łatwo zdjąć i uprać w pralce automatycznej
Wyrób medyczny
• Pokrowiec z dodatkiem Aloe Vera zaopatrzony w zamek
błyskawiczny
• W profilaktyce zespołów bólowych i przeciążeniowych szyi
• W łagodzeniu stanów przebiegających ze wzmożonym napięciem
mięśni karku
• Wkład wykonany z elastycznej pianki zapewnia wysoki komfort
podczas snu oraz codziennego wypoczynku i relaksu
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ
Parametry produktu
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Materiał | Pokrowiec zewnętrzny: 100% dzianina poliestrowa z dodatkiem aloe vera poszycie: 100% włóknina polipropylenowa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o. Ulica i numer: al. Milenijna 2 Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary poduszki (SxD) | 40 - 60 cm |
| Wymiary kołdry (SxD) | 40 - 60 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 10 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/79/42/794235.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2021-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: