Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972209
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Płatki owsiane można spożywać samodzielnie lub jako dodatek do innych płatków Dobrze komponują się z innymi płatkami, mlekiem, jogurtem lub owocami. Płatki przepłukać wodą a następnie gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody/MLEKA) na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki owsiane* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1567/372 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Błonnik | 7 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0.02 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: