Piwo Książęce Złote Pszeniczne 0,0% 500ml butelka zwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Książęce Pszeniczne bezalkoholowe to delikatnie goryczkowe piwo o lekkim i subtelnym smaku. Pszenica nadaje piwu zbożowych aromatów i treściwej konsystencji, a lekki, kwaskowaty smak gwarantuje orzeźwienie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 880132
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Książęce Pszeniczne bezalkoholowe to delikatnie goryczkowe piwo o lekkim i subtelnym smaku. Pszenica nadaje piwu zbożowych aromatów i treściwej konsystencji, a lekki, kwaskowaty smak gwarantuje orzeźwienie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Pszeniczne |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Składniki: woda, słód pszeniczny (51%) i jęczmienny (49%), wyciąg z chmielu, aromaty . |
| Wysokość kaucji | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 95 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: