'Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn Piwo Pilsner 500 ml butelka bezzwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Pilsner Cieszyński, to jasne, pełne i orzeźwiające piwo. Swym charakterem nawiązuje do XIX-wiecznych tradycji piwowarskich regionu. Swój smak zawdzięcza najlepszym, wyselekcjonowanym składnikom, unikatowemu dekokcyjnemu procesowi zacierania, obfitemu chmieleniu oraz długiemu leżakowaniu w chłodnych piwnicach browaru.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 890316
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Pilzner (Pils) |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 4,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arcyksiążęcy browar zamkowy cieszyn sp. z o.o. ulica i numer: dojazdowa 2 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 40 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: