Namysłów Pils 500 ml Puszka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 515161
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo Namysłów Pils to klasyka gatunku. Złociste, klarowne, tradycyjne, pełne piwo o wysokim chmielowym aromacie i idealnie zbalansowanej goryczce. Smakuje przy każdej okazji. Początkowo wyczuwalne zielone nuty chmielu, stopniowo ustępują miejsca słodkim aromatom słodowym, by na koniec ustąpić miejsca wyraźnej, ale szlachetnej goryczce chmielowej. Piwo rześkie, z półwytrawnym finiszem. Na oryginalny, wyjątkowy smak Pilsa ogromny wpływ ma tradycyjny sposób warzenia, niespieszne fermentowanie w otwartej kadzi. Namysłów Pils powstaje dzięki zastosowaniu drożdży dolnej fermentacji, co wymaga długiej fermentacji i leżakowania w niskich temperaturach. Musujący bukiet chmielowy to znak rozpoznawczy Pilsa. Idealny na rozpoczęcie piwnej degustacji z uwagi na jego sesyjny, bardzo orzeźwiający charakter.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 5,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda; słód jęczmienny; jęczmień; chmiel; ekstrakt z chmielu. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 12 % wag. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 174 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: