Piekarnik Esperanza Napoli 25l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 850136
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Konwekcyjny mini piekarnik Esperanza NAPOLI w łatwy sposób pomoże zrobić pyszną pizzę, zapiekankę, frytki albo upiecze mięso lub ryby. Piekarnik posiada także funkcje rożna, na którym bez problemu można upiec np. całego kurczaka. Specjalne ukształtowanie dużej powierzchni pozwoli upiec w całości pizzę naprawdę solidnych rozmiarów. Dolną część można łatwo i bez zbędnego bałaganu oczyścić, a to dzięki wbudowanej tacce na okruchy. Piekarnik cechuje ładny i elegancki design, dzięki czemu będzie pasował do każdej kuchni. Pojemność: 25 litrów. Moc: 1600W. Napięcie: 220−240V, 50 Hz. Klasa ochrony: I. Temperatura: 0°C - 250°C. Minutnik: 0-60 minut. 5 funkcji pieczenia. Funkcja specjalna: konwekcja (cyrkulacja gorącego powietrza). Tacka na okruchy. Akcesoria w zestawie: tacka na pizzę, ruszt do grilla, uchwyt do garnków, rożen. Wymiary (długość x szerokość x wysokość): zewnętrzne: 46.5 x 34.8 x 32.4 [cm], wewnętrzne: 36.0 x 27.3 x 25.0 [cm]
Taca do pieczenia: 33.3 x 24.9 [cm]. Długość przewodu zasilającego: 0.9 m
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Minipiekarnik |
|---|---|
| Pojemność | 25 l (dm³) |
| Moc | 1600 W |
| Kolor | Czarny |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/18/6/1318628.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Wymiary (SxWxG) | 46,5 x 32,4 x 34,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 7,1 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,88 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: esperanza sp. j. poterek ulica i numer: poznańska 129/133 kod pocztowy i miasto: 05-850 ożarów mazowiecki pl |
| Funkcje urządzenia | Pieczenie, Opiekanie, Rozmrażanie, Podgrzewanie |
| Krótki opis marketingowy | Konwekcyjny mini piekarnik esperanza napoli w łatwy sposób pomoże zrobić pyszną pizzę, zapiekankę, frytki albo upiecze mięso lub ryby |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | 1 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: