Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 871576
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Blender ręczny Quickchef+ firmy Tefal to optymalne rezultaty bez żadnego wysiłku! Wyjątkowa technologia Powelix Blades zapewnia do 30% szybsze* blendowanie oraz niewiarygodnie gładkie rezultaty — nawet w przypadku najtwardszych składników. Ergonomiczny uchwyt z miękką rączką, solidna metalowa obudowa, osłona przeciwrozpryskowa i wielu innych funkcji podnoszą komfort codziennego użytkowania. * W porównaniu z technologią Tefal opartą na 2 ostrzach.
Benefity:
Szybkie rezultaty blendowania
Technologia Powelix Blades zapewnia do 30% szybsze rezultaty* oraz idealną kremową konsystencję — nawet w przypadku najtwardszych składników. *W porównaniu z technologią Tefal opartą na 2 ostrzach.
Całkowita wszechstronność
Siekaj i ucieraj za pomocą kompaktowego rozdrabniacza, ubijaj białka i majonez z użyciem trzepaczki oraz używaj pojemnego kielicha do łatwiejszego blendowania.
Tryb cichy
Codzienne, bardziej komfortowe blendowanie dzięki specjalnemu ustawieniu, które zapewnia 2x cichszą pracę** (**w porównaniu z prędkością Turbo).
Płynna regulacja prędkości
Dostosuj prędkość blendowania do różnych składników bez zatrzymywania pracy. Skorzystaj z łatwego w użyciu pokrętła z 20-stopniową regulacją lub z trybu Turbo.
Funkcjonalne rozwiązania
Miękki, antypoślizgowy uchwyt ręczny umożliwia lepszą kontrolę, a solidna metalowa obudowa i osłona przeciw rozpryskiwaniu zapewniają łatwe blendowanie bez bałaganu.
Łatwe czyszczenie
Zaprojektowane z myślą o codziennej wygodzie, odłączane elementy blendera oraz wszystkie akcesoria możesz umyć w zmywarce.
15 lat naprawialności
Solidne, trwałe materiały i mocna konstrukcja, z jakością popartą 15-letnim zobowiązaniem do naprawy.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Blender ręczny |
|---|---|
| Zasilanie | 230 V |
| Moc | 1000 W |
| Pojemność pojemnika | 800 ml |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Kolor | Szary |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| W zestawie | Rozdrabniacz, końcówki do ubijania (trzepaczka), pojemnik |
| Liczba prędkości | 20 |
| Funkcje urządzenia | Płynna regulacja, Funkcja Turbo, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Blendowanie, Ubijanie, Przygotowanie mrożonych deserów, Kruszenie lodu |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: