Mikser z misą Tefal HT3121
Wystaw opinię o produkcie
Mikser ręczny Quickmix z obrotową misą to niezbędny partner kulinarny każdego, kto lubi piec ciasta i słone przekąski. Możesz skorzystać z 5 różnych prędkości, w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy. W razie potrzeby funkcja Turbo przyśpieszy miksowanie. W zestawie otrzymujesz 2 trzepaczki do ubijania oraz 2 mieszadła do przygotowywania ciasta. Obrotowa misa o poj. 3,5 l zapewnia bezwysiłkowe ubijanie piany czy wyrabianie ciasta.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1085438
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 300 W |
|---|---|
| Sterowanie | Ręczne |
| Funkcje i programy | Funkcja Turbo |
| Kolor | Biały |
| Liczba prędkości | 5 |
| Długość przewodu | 3 m |
| W wyposażeniu | Misa ze stali, Nasadka hakowa, Ubijak |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,0519 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota |
| W zestawie | Misa, 2 trzepaczki, 2 mieszadła |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: