Paladin mozzarella kulka 125g
Wystaw opinię o produkcie
Paladin Premium Mozzarella to specjał ze świeżego mleka, z dziewiczych rejonów Bawarii
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 372377
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Paladin Premium Mozzarella to specjał ze świeżego mleka, z dziewiczych rejonów Bawarii
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | |
| Składniki | MLEKO, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kwas cytrynowy (E330) |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 117 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1016 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,5 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: