Formagia Mozzarella kulka 125g
Wystaw opinię o produkcie
EUROSER_MOZZARELLA_125G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 75477
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Urzeka podniebienie sprężystą i lekko wilgotną konsystencją oraz wypełnia kubki smakowe aksamitnym aromatem krowiego mleka. Całą magię smaku zachowuje w okrągłym kształcie, który sprawia, że gotowanie we włoskim stylu staje się dziecinnie proste. Możesz ją dodawać do swoich potraw lub bez trudu kroić w niewielkie plasterki, a każda z tych metod jest dobra, aby najprostszy przepis zmienić w wyjątkowe danie lub przekąskę.
Nasz ser zapewnia przyjemność w czystej postaci – dosłownie i w przenośni, ponieważ doskonale smakuje, a jego skład jest niezmiennie prosty. Innymi słowy mozzarella marki Formagia powstaje z składników najwyższej jakości bez zbędnych konserwantów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | pasteryzowane MLEKO krowie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1026 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 308 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: