Mozzarella mini w zalewie 100g OSM Skierniewice
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901415000706
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 179268
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mozzarella w zalewie - kulka 100 g
Mozzarella w lekko słonej zalewie. Jest idealna do sałatek, kanapek, zapiekanek oraz pizzy. Świetna również jako samodzielna przekąska.
Niskokaloryczna, bez ulepszaczy smaku i konserwantów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, sól, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 221 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 252 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1049 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: