Olimp Collagen 6000 Active & Brilliance SHOT 25 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 988510
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dbasz o zdrowy wygląd skóry i włosów? Regularnie trenujesz i szukasz wsparcia dla swoich stawów, które na skutek intensywnych ćwiczeń są narażone na obciążenia? Postaw na Olimp Collagen 6000 Shot Active & Brilliance! W szklanej ampułce!
To suplement diety marki Olimp Labs, w którego składzie znalazły się trzy wysokiej jakości składniki korzystnie wpływające na skórę, włosy, chrząstkę (w tym chrząstkę stawową) i kości. Jak sama nazwa wskazuje Olimp Collagen 6000 Shot Active & Brilliance kluczowy jest tutaj kolagen. To istotny składnik strukturalny skóry, kości i stawów, którego z wiekiem organizm produkuje coraz mniej5. Kolagen może mieć wpływ na jędrność i elastyczność skóry6 oraz wytrzymałość struktur stawowych7.
W formule zastosowano hydrolizat kolagenu wołowego, który charakteryzuje się znakomitą przyswajalnością. Każdy z shotów (25 ml) pomaga wzbogacić dietę o solidną porcję wspomnianego kolagenu – 6000 mg w 1 ampułce! Oprócz tego dostarczy porcję witaminy C i biotyny.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olimp laboratories sp. z o. o. ulica i numer: pustynia 84f kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Postać leku | Płyn |
| Skład | Woda, hydrolizat kolagenu wołowego, *sok jabłkowy z odtworzonego soku jabłkowego (20%), regulatory kwasowości – cytryniany sodu, kwas cytrynowy; kwas l-askorbinowy – wit. c, aromaty, substancja konserwująca – kwas sorbowy; substancje słodzące – acesulfam k, sukraloza; d-biotyna – biotyna |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze, Zdrowotne |
| Wskazania | Olimp collagen 6000 shot active & brilliance to suplement diety marki olimp labs przeznaczony dla osób dorosłych, dbających o wygląd skóry i włosów, a także dla osób aktywnych lub narażonych na obciążenia stawów. |
| Przeciwwskazania | Poniżej 12 roku życia |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | 1 ampułki (25 ml) spożyć raz dziennie po posiłku |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Fiolki |
| Warunki przechowywania | W miejscu chłodnym, W oryginalnym opakowaniu, W miejscu niedostępnym dla dzieci, Chronić przed światłem |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 720 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 25 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 480 mg/100ml |
|---|---|
| Biotyna (witamina B7) | 200 μg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: