ACTIVLAB Elektrolity Senior Smak malinowy (tuba/20 tab.) Suplement diety
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 359927
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Elektrolity SENIOR to specjalnie opracowany zestaw elektrolitów, dopasowany do potrzeb osób starszych. Ma obniżoną zawartość sodu* i cukru*.
Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i funkcjonowaniu mięśni.
Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Wyciąg z pestek winogron (Vitis vinifera L.) wspomaga prawidłowe krążenie żylne oraz ma korzystny wpływ na ciśnienie krwi.
Elektrolity SENIOR są szczególnie polecane dla osób starszych w sytuacjach:
obfitego pocenia się,
intensywnego wysiłku fizycznego.
* w stosunku do suplementu diety Elektrolity marki Activlab Pharma (mniej o 29 % sodu oraz mniej o 50 % cukru)
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unipro sp. z o.o ulica i numer: targowisko 553 kod pocztowy i miasto: 32-015 kłaj pl |
| Postać leku | Tabletki |
| Skład | Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja wypełniająca: sorbitole, diwęglan sodu, diwęglan potasu, glukoza, aromat, koncentrat buraka czerwonego, kwas l-askorbinowy, substancja przeciwzbrylająca: glikol polietylenowy, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt z pestek winorośli właściwej (vitis vinifera l.). produkt może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka. |
| Przeznaczenie | Dla mężczyzn, Dla kobiet |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Elektrolity senior to specjalnie opracowany zestaw elektrolitów, dopasowany do potrzeb osób starszych. ma obniżoną zawartość sodu i cukru.elektrolity senior są szczególnie polecane dla osób starszych w sytuacjach: obfitego pocenia się, intensywnego wysiłku fizycznego. |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | 1 tabletkę rozpuścić w 200 ml wody. stosować 3 razy dziennie. |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Fiolki |
| Przechowywanie | chronić przed światłem, W oryginalnym opakowaniu, Chronić przed wilgocią, W temperaturze pokojowej, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 80 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 180 mg/100g |
|---|---|
| Potas | 300 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 15 %RWS |
| Sód | 562 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: