OLIMP SPORT NUTRITION Mr Zerro Protein Bar 50 g raspberry
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 930805
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Smacznie i bez dodatku cukrów1? Tylko z Mr Zerro Protein Bar! Oto przepyszny w smaku baton białkowy w polewie z prawdziwej czekolady! Idealny w okresie okołotreningowym, w pracy, podczas długiej podróży autem, na wycieczce – wszędzie, kiedy czujesz, że dopada Cię głód.
Ta wyjątkowa w smaku przekąska doskonale sprawdza się w okresie odchudzania i redukcji tkanki tłuszczowej. Przede wszystkim brak w niej wspomnianych cukrów2. To tylko 195 pełnowartościowych kalorii (1 baton – 50 g), które stanowią przepyszną alternatywę dla „nabitych” cukrem słodyczy.
Białkowy baton marki Olimp Sport Nutrition zawiera solidną porcję protein (13 g – 1 baton), które stanowią mieszankę koncentratu białek mleka (MPC), popularnego koncentratu białek serwatkowych (WPC), białka jaja oraz hydrolizatu kolagenu. Tym sposobem dostarczasz swoim mięśniom podstawowy materiał do ich rozbudowy lub utrzymania masy mięśniowej (białko).
Oprócz wspomnianego białka baton Mr Zerro Protein Bar jest źródłem błonnika. Skład uzupełniono wybranymi witaminami z grupy B (tiamina, niacyna, witamina B6) oraz składnikami mineralnymi (cynk – wysoko przyswajalnych chelat aminokwasowy Albion™, selen, chrom, jod).
Sięgnij po wysokobiałkowy baton Mr Zerro Protein Bar bez wyrzutów sumienia! Tutaj każdy kęs jest prawdziwą ucztą dla podniebienia. Nie wierzysz? Spróbuj!
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Typ produktu | Baton |
| Skład | 30% mieszanka białkowa [koncentrat białek mleka mpc, koncentrat białek serwatkowych wpc (z mleka), białko jaja, hydrolizat kolagenu], 20% czekolada z substancją słodzącą [miazga kakaowa, substancja słodząca - maltitole; tłuszcz kakaowy, emulgator - lecytyny (sojowe); aromat waniliowy], fruktooligosacharydy, substancje utrzymujące wilgoć - glicerol, sorbitole; olej roślinny (rzepakowy), polidekstroza, tłuszcz kakaowy, mleko zagęszczone, 1% malina liofilizowana, aromaty (zawierają mleko), substancja zagęszczająca - guma ksantanowa; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; emulgator - lecytyny (sojowe); barwnik- karmin; sól, amid kwasu nikotynowego - niacyna, diglicynian cynku (chelat aminokwasowy albion™), chlorowodorek pirydoksyny wit. b6, chlorowodorek tiaminy -tiamina (wit. b1), jodek potasu, selenian(iv) sodu, chlorek chromu(ll) i jego sześciowodzian, cholekalcyferol - wit. d. czekolada: masa kakaowa minimum 53%. |
| Smak | Malinowy |
| Cechy produktu | Dla diabetyków |
| Dawkowanie | 1 baton na dobę |
| Sposób przygotowania | Produkt gotowy do spożycia. po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
| Przechowywanie | chronić przed światłem, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olimp laboratories sp. z o. o. ulica i numer: pustynia 84f kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Temperatura przechowywania | poniżej 25 °C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
Wartość odżywcza
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,4 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kJ | 1636 kJ |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 813 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,7 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 195 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 20 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 10 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 5 μg/100g |
|---|---|
| Cynk | 3 mg/100g |
| Chrom (%RWS) | 30 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,42 mg/100g |
| Selen | 16,5 μg/100g |
| Cynk (%RWS) | 30 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,34 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4,8 mg/100g |
| Selen (%RWS) | 30 %RWS |
| Jod (%RWS) | 30 %RWS |
| Chrom | 12 μg/100g |
| Jod | 45 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina B6 (%RWS) | 30 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: