NAZAR KEBAB MIELONY WOŁOWO-DROBIOWY, CIĘTY-PIECZONY, WYRÓB GARMAŻERYJNY, MIĘSNY 2KG.
Wystaw opinię o produkcie
Nazar kebab mielony wołowo-drobiowy, cięty-pieczony,
wyrób garmażeryjny mięsny 2 kg.
Produkt stało wagowy, waga netto opakowania jednostkowego 2 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 467420
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak, Wołowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Mięso mielone |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Składniki | Mięso wołowe (27%), mięso z kurczaka (19%), łój wołowy (16%), mięso drobiowe oddzielone mechanicznie (16%), bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), woda, cebula, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, substancja wiążąca: e 451, maltodekstryna, sól, przyprawy (w tym gorczyca, seler) i zioła, dekstroza, aromat, ekstrakt drożdżowy, olej rzepakowy, ekstrakt z przypraw, pieprz, cukier, stabilizator: e 450. produkt może zawierać laktozę (z mleka). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kraj chowu | Polska |
| Kraj uboju | Polska |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 2,16 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nazar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ulica i numer: leźno 59 kod pocztowy i miasto: 80-298 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: