KEBAB Z FILETA KURCZAKA 2,5KG MORLINY
Wystaw opinię o produkcie
Pieczone, głęboko mrożone.
Pieczony element tuszki kurczęcej – filet kurczęcy cięty w plastry o grubości 5mm +/-2 mm.
Produkt niekalibrowany. Dopuszcza się występowanie mniejszych kawałków (związane z łamaniem plastrów podczas krojenia). Dopuszczalne
zlepianie się kilku plastrów produktu.
Niedopuszczalna jest obecność skóry, piór oraz kości.
Pakowanie po 2,5kg w folie zadrukowaną. Wymiary opakowania określa receptura pakowania./
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 52301
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Składniki: Filet z piersi kurczaka (100 g produktu wyprodukowano ze 112 g fileta z piersi kurczaka), sól, białko sojowe, przyprawy (zawierają gorczycę), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier, skrobia modyfikowana, cukier karmelizowany, warzywa suszone (czosnek), substancja zagęszczająca: guma guar; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, cytryniany sodu, octany sodu; aromaty (zawierają soje, mleko), aromat dymu wędzarniczego, stabilizatory: trifosforany, polifosforany; glukoza, laktoza z mleka, suszone koncentraty z warzyw, ekstrakty z warzyw. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp.z o.o. sp.k. oddział w iławie ulica i numer: aleja jana pawła ii 8 kod pocztowy i miasto: 14-200 iława pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: