Myfood Aterynka śródziemnomorska cała, surowa, rozmiar: 5-9 cm, glazura: 0%, 1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Myfood Aterynka śródziemnomorska cała, głęboko mrożona (IQF), rozmiar: 5-8 cm, 1 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 582642
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Myfood Aterynka śródziemnomorska cała, głęboko mrożona (IQF), rozmiar: 5-8 cm, 1 kg.
Parametry produktu
| Składniki | Aterynka śródziemnomorska (Atherina boyeri) 100% |
|---|---|
| Sposób obróbki | Z głową, Z ośćmi |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w wodach śródlądowych |
| Obszar połowu (FAO) | Azja - wody śródlądowe |
| Stopień obrania | Skóra |
| Stopień rozdrobnienia | cała ryba |
| Część ryby | cała |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Okrężnice (sieci) |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Atherina boyeri |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 1000 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 125 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 520 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: