ABRAMCZYK Panga Sum Filety Bez Skóry 20% glazury 800/1000G OCEAN
Wystaw opinię o produkcie
ABRAMCZYK Panga Sum Filety Bez Skóry 20% 800/1000G OCEAN
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 240807
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Panga sum filet bez skóry 62%, woda, stabilizator: e 450, e 451, regulator kwasowości: e 330, e 331, sól. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Panga |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 20 % |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet, porcja fileta |
| Część ryby | Cały filet, porcje fileta (część brzuszna, część środkowa, część ogonowa) |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pangasianodon hypophthalmus |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: abramczyk sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 7 kod pocztowy i miasto: 85-776 bydgoszcz pl |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: