MyFood MSC Mintaj (Theragra chalcogramma) filety bez skóry, produkt głęboko mrożony, rozmiar: 120-170 g, glazura: 10%, 450 g/500 g
Wystaw opinię o produkcie
Mintaj filety bez skóry, głęboko mrożone (bez ości). Wygląd ryby zdrowy, świeży, , swoisty dla gatunku. Barwa mięsa wyrównana, względnie jednolita, jasna, miejscami w ciemniejszym odcieniu, typowa dla gatunku ryby. Kształt relatywnie wyrównany. Filety skalibrowane do wagi z przedziału <120 g -170 g>.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 989198
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | MINTAJ (RYBY) Theragra chalcogramma 100%. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Mintaj |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Skóra |
| Stopień rozdrobnienia | filet |
| Część ryby | filet |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Theragra chalcogramma |
| Trym | E |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 120 - 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2027-02-26 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 450 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Północno-Zachodnim Pacyfik |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: