Mlekovita Podkarpacka 80g
Wystaw opinię o produkcie
to produkt mleczny uzyskany z mleka krowiego,produkowany ściśle według starych, receptur. ma kremową, jedwabistą konsystencję, niepowtarzalny bukiet smakowy. Jest bogatym źródłem białka , witamin i mikroelementów. Dodatek bryndzy do sałatek, dipów i pierogów sprawi, że otrzymasz doskonałe danie na każdą porę dnia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 638736
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Podkarpacka jest serem wytwarzanym z serów z mleka krowiego. Atrakcyjna szata graficzna nawiązuje do pochodzenia surowca i sposobu wytwarzania, a smak i najwyższą jakość produktu gwarantuje wieloletnie doświaczenie w produkcji bryndzy w zakładzie w Sanoku, wsparte jakością marki MLEKOVITA.
Górskie Specjały z Sanoka powstają w usytuowanym u wrót Bieszczadów podkarpackim zakładzie Grupy MLEKOVITA. Oferowana w tej linii Podkarpacka to ser miękki niedojrzewający, termizowany, wytwarzany z serów z mleka krowiego metodą . Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza czynnikom - pochodzeniu z czystych górskich terenów Podkarpacia. Ten jedyny w swoim rodzaju ser od lat wzbudza uznanie miłośników kuchni regionalnej i w kraju i zagranicą. Podkarpacka jest doskonała do kanapek, sałatek, dipów, pierogów czy pizzy.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | sery z mleka krowiego, sól, skrobie modyfikowane, substancja zagęszczająca: guma guar, substancja konserwująca: sorbinian potasu. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 375 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 228 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 949 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: