Apetina Snack z Zielonymi Oliwkami i Czosnkiem 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ser typu śródziemnomorskiego w kostkach, w zalewie ziołowo-olejowej z zielonymi oliwkami i ząbkami czosnku. Zielone oliwki i czosnek to niepowtarzalny charakter. Idealny składnik sałatki, która tak przygotowana nie wymaga przyprawienia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 595380
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser typu śródziemnomorskiego w kostkach, w zalewie ziołowo-olejowej z zielonymi oliwkami i ząbkami czosnku. Zielone oliwki i czosnek to niepowtarzalny charakter. Idealny składnik sałatki, która tak przygotowana nie wymaga przyprawienia.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Ser śródziemnomorski |
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | Składniki: ser (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: pod-puszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia), zalewa olejowa ( olej rzepakowy, czo-snek 10,1 %, zielone oliwki 8,5%, koncentrat pa-pryki pimiento, substancje zagęszczające: alginian sodu i guma guar, woda, sól, substancja konserwująca: kwas mlekowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, mieszanka ziół i czosnku 0,5%). pakowany w atmosferze ochronnej. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 303 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1256 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: