Apetina Lactose Free 200g
Wystaw opinię o produkcie
Arla Apetina Lactose Free w kartoniku to ser solankowy typu śródziemnomorskiego o kremowej konsystencji i łagodnym słonym smaku, nie zawierający laktozy. Produkt w praktycznym bloczku, łatwy do pokrojenia w plastry lub kawałki. Idealny składnik ciepłych i zimnych potraw. Zastosowanie: sałatki warzywne, pasty kanapkowe i kanapki, dania na ciepło typu omlety, tosty, tarty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 15368
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Arla Apetina Lactose Free w kartoniku to ser solankowy typu śródziemnomorskiego o kremowej konsystencji i łagodnym słonym smaku, nie zawierający laktozy. Produkt w praktycznym bloczku, łatwy do pokrojenia w plastry lub kawałki. Idealny składnik ciepłych i zimnych potraw. Zastosowanie: sałatki warzywne, pasty kanapkowe i kanapki, dania na ciepło typu omlety, tosty, tarty.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Ser śródziemnomorski |
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego, sól, enzym laktaza, enzym kogulujący: podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 240 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 995 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: