Mlekovita Cheddar Burger plastry 1033g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900512983769
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 646999
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ser Cheddar topiony w plastrach to doskonały składnik dań przygotowywanych na ciepło: burgerów, pizzy, tostów i innych tego typu zapiekanych przekąsek. Pod wpływem temperatury topi się, jednocześnie pozostając kremowy i znakomity w smaku. Swoim wyrazistym, intensywnym i lekko pikantnym smakiem zapewnia niezapomniane doznania nawet dla najbardziej wysublimowanych podniebień. Ser Cheddar topiony dostępny jest w praktycznych opakowaniach, w którym plastry ułożone są w wygodne w użytkowaniu stosy po 28 plastrów - porcja 1033 g to trzy takie stosy. Oferowana w ten sposób ekonomiczna porcja sprawdza się w każdych warunkach - jest idealna zwłaszcza dla sektora HoReCa.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Składniki | SER CHEDDAR 52%,SER 16%,MASŁO,MLEKO ODTŁ. W PROSZKU,SOLE EMULGUJĄCE (E331,E339,E452),BIAŁKA MLEKA,SÓL,BARWNIKI:EKSTRAT Z PAPRYKI I KAROTENY,SUBSTANCJA PRZECIWZBRYLAJĄCA:LECYTYNA SŁONECZNIKOWA |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1373 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: