Goat Farm ser kozio-owczy plastry 100g
Wystaw opinię o produkcie
Unikalny ser, będący połączeniem mleka koziego i owczego. Podczas procesu topienia nabiera oryginalnej, miękkiej i jednocześnie elastycznej faktury. Ser Goat Farm kozio- owczy w plastrach jest produktem o delikatnej, mlecznej barwie i równie subtelnym aromacie. Po skosztowaniu zaskakuje głębokim, idealnie zbalansowanym smakiem. Ma wyrazisty charakter sera koziego, a mleko owcze nadaje mu przyjemnej łagodności.Ser kozio-owczy jest na tyle wyrazisty, że zachwyca nawet bez innych dodatków – wyłącznie z kromką świeżego, dobrego pieczywa. Jego kremowa konsystencja urozmaici lekkie sałatki i deski serów, kontrastując z przyjemnie chrupiącymi warzywami oraz soczystymi owocami. Doskonale komponuje się z lekkim białym lub różowym winem wytrawnym. Do jego produkcji wykorzystano starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące między innymi z gospodarstw, które zapewniają zwierzętom komfortowe warunki i swobodny wybieg przez niemal cały rok.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 291450
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Unikalny ser, będący połączeniem mleka koziego i owczego. Podczas procesu topienia nabiera oryginalnej, miękkiej i jednocześnie elastycznej faktury. Ser Goat Farm kozio- owczy w plastrach jest produktem o delikatnej, mlecznej barwie i równie subtelnym aromacie. Po skosztowaniu zaskakuje głębokim, idealnie zbalansowanym smakiem. Ma wyrazisty charakter sera koziego, a mleko owcze nadaje mu przyjemnej łagodności.Ser kozio-owczy jest na tyle wyrazisty, że zachwyca nawet bez innych dodatków – wyłącznie z kromką świeżego, dobrego pieczywa. Jego kremowa konsystencja urozmaici lekkie sałatki i deski serów, kontrastując z przyjemnie chrupiącymi warzywami oraz soczystymi owocami. Doskonale komponuje się z lekkim białym lub różowym winem wytrawnym. Do jego produkcji wykorzystano starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące między innymi z gospodarstw, które zapewniają zwierzętom komfortowe warunki i swobodny wybieg przez niemal cały rok.
Parametry produktu
| Rodzaj sera | Topiony |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Ser z mleka owczego 40%, ser z mleka koziego 40%, woda, białka mleka koziego, sole emulgujace (e 331, e 452, e 340, e 339), masło z mleka koziego. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 345 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1431 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: