Hochland Kwartett Ser kremowy topiony w trójkącikach 180 g
Wystaw opinię o produkcie
2 x śmietankowy
2 x Maasdamer
2 x z pieczarkami
2 x z ogórkiem i koperkiem
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 925346
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marketing
Opis produktu
2 x śmietankowy
2 x Maasdamer
2 x z pieczarkami
2 x z ogórkiem i koperkiem
Pozostałe informacje
Zaw. tł.: 29%
Dodatkowe informacje
Gwarancja jakości: Wszystkie produkty firmy Hochland poddawane są ścisłej kontroli jakości. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń prosimy o odesłanie nam produktu i podanie miejsca zakupu.
www.seromaniacy.pl
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | Składniki: z ogórkiem i koperkiem: odtworzone mleko odtłuszczone (47%), ser (25%), masło, ogórki (6%), odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujace: e450, e452, białka mleka, regulator kwasowosci: kwas cytrynowy, aromat, koperek suszony (0,1%). z pieczarkami: odtworzone mleko odtłuszczone (48%), ser (24%), masło, pieczarki (6%), odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, sole emulgujace: e450, e452, sól, aromat, regulator kwasowosci: kwas cytrynowy, ekstrakt drożdżowy maasdamer: odtworzone mleko odtłuszczone (51%), ser 27% (w tym 18% sera maasdamer), masło, odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujace: e450, e452, e331, białka mleka, aromat (zawiera mleko), sól, regulator kwasowosci: kwas cytrynowy, barwnik: karoteny. ze śmietanką: odtworzone mleko odtłuszczone (48%), ser (27%), masło, odtworzona śmietanka (5%), odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujace: e450, e452, e331, białka mleka, sól, regulator kwasowosci: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 936 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,9 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 369 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 46 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: