SER niemiecki z orzechami porcja ok125g FRESH PACK
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 946968
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Niemiecki ser, w którym wewnętrzne warstwy są przekładane
smakiem śmietanki i orzechów włoskich. Dzięki temu
ma niezwykle kremowy i delikatnie słodki smak. W jego
wnętrzu można dostrzec zarówno mielone orzechy, jak i
większe kawałki, które dodają ciekawą strukturę kremowej
konsystencji.Wspaniały składnik kanapek, który równie
dobrze sprawdzi się na desce serów. Jego intensywny smak
i kremowa konsystencja świetnie komponują się także z
sałatkami, makaronami i risotto, dodając im ciekawego
wyrazu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Forma | Na wagę |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | 60 % ser (zawiera barwnik: karoteny), masło, woda, 3 % kruszone orzechy włoskie, słodka serwatka w proszku, białko mleka, sól, aromat orzecha włoskiego, sole emulgujące: fosforany sodu, fosforany wapnia, difosforany, polifosforany; substancja konserwująca: kwas sorbowy, regulator kwasowości: kwas mlekowy, barwniki: karmel amoniakalny, ekstrakt z papryki; substancja zagęszczająca: karagen, guma guar. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,125 - 0,130 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1474 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1474 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: