Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 785274
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mix serów twardych 1 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Gatunek sera | Typu włoskiego |
| Forma | Tarty |
| Smak | Wyrazisty |
| Składniki | Mleko, sól, podpuszczka, lizozym z jaja |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gennaro auricchio s.p.a. ulica i numer: via dante 27 kod pocztowy i miasto: 26100 cremona it |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 540 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1640 kJ |
| Zawartość białek | 32 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: