Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 721158
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
PANNA COTTA
Baza do deseru Panna Cotta.
Parametry produktu
| Typ | Krem |
|---|---|
| Smak | |
| Zawartość netto | 840 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; dekstroza, aromat, oleje roślinne: kokosowy, z nasion palmowych; emulgator: e 472e, syrop glukozowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: 120 g proszku (bazy) 0,5 l mleka (1,5% tłuszczu) 0,5 l śmietany kremówki (30% tłuszczu) odpowiednią ilość mleka zmieszać ze śmietaną. dodać proszek do jednej czwartej płynu. pozostałą ilość mleka i śmietany zagotować, dodać wymieszany proszek i gotować przez 1-2 minuty. poporcjować i odstawić do lodówki. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1660 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 87,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 95,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: