Papstar obrus z papieru z wytłoczeniem damaszkowym, 50 m x 1,2 m, białe
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 660233
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Obrus z papieru z wytłoczeniem damaszkowym, 50 m x 1,2 m, białe
Parametry produktu
| Wymiary (DxS) | 5000 - 120 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Papier |
| Kolor | biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Rodzaj produktu | Obrusy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 2,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: papstar polska ulica i numer: modrzewiowa 5 kod pocztowy i miasto: 64-320 buk / niepruszewo pl |
| Krótki opis marketingowy | Obrus z papieru z wytłoczeniem damaszkowym, 50 m x 1,2 m, białe |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 14 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: