Mikser z misą Bosch MFQ2600W
Wystaw opinię o produkcie
Pozwól, aby Twój przydatny asystent kuchenny wykonał za Ciebie całą ciężką pracę. Stojak i misa zapewniają obsługę bez użycia rąk i doskonałe wyniki mieszania. Dzięki automatycznie obracającej się misie wszystkie składniki są dokładnie miksowane - nawet duże ilości ciasta można wymieszać z łatwością. Dzięki mocnemu, ale jednocześnie cichemu silnikowi uzyskasz optymalne wyniki mieszania i ugniatania. Niezależnie od tego, czy są to mieszanki do ciast, babeczek, czy ciężkie ciasta drożdżowe do pizzy, ten silny mikser ręczny sprosta zadaniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 727627
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 375 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 3 l (dm?) |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Funkcje i programy | Wyrabianie ciasta, Funkcja Turbo, Tryb pulsacyjny |
| Kolor | Biały |
| Liczba prędkości | 4 |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania, Nasadka hakowa |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 183Kod pocztowy i miasto: 02-222 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Stojak z obrotową misą o pojemności 3.0 l; 2 końcówki do ubijania i mieszania, 2 stabilne haki do zagniatania ciasta |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: