Ekspres do kawy Amica CD 1011
Wystaw opinię o produkcie
Bądź jak prawdziwy barista! Wykorzystaj ruchomą dyszę z parą i łatwo spieniaj mleko do swojej kawy! Odkrywaj różnice między latte i cappuccino i dojdź do perfekcji w tworzeniu pysznej pianki! A jeśli masz małe dzieci, docenisz możliwość szybkiego podgrzania mleka bez konieczności użycia garnka. Pora na kawę… z pyszną pianką! Zaparzenie idealnej kawy jest o wiele prostsze, jeśli korzystasz z ekspresu o odpowiedniej mocy. Podgrzanie wody, zmielenie kawy (w wybranych modelach) oraz zaparzenie aromatycznej esencji kawowej następują odpowiednio po sobie. Nie musisz wykonywać tych czynności osobno. Moc ekspresu jest wystarczająca, by zrobił to za Ciebie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 646593
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bądź jak prawdziwy barista! Wykorzystaj ruchomą dyszę z parą i łatwo spieniaj mleko do swojej kawy! Odkrywaj różnice między latte i cappuccino i dojdź do perfekcji w tworzeniu pysznej pianki! A jeśli masz małe dzieci, docenisz możliwość szybkiego podgrzania mleka bez konieczności użycia garnka. Pora na kawę… z pyszną pianką! Zaparzenie idealnej kawy jest o wiele prostsze, jeśli korzystasz z ekspresu o odpowiedniej mocy. Podgrzanie wody, zmielenie kawy (w wybranych modelach) oraz zaparzenie aromatycznej esencji kawowej następują odpowiednio po sobie. Nie musisz wykonywać tych czynności osobno. Moc ekspresu jest wystarczająca, by zrobił to za Ciebie.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 800 W |
| Ciśnienie | 5 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie |
| W zestawie | Miarka do kawy, Sitka |
| Kolor | Biały, Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 0,24 l (dm³) |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kolbowy |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Duża czarna kawa |
| Pojemność pojemnika na kawę | 1 g |
| Pojemność pojemnika na odpady | 1 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,35 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMICA HANDEL I MARKETING SP. Z O.O. Ulica i numer: BUŁGARSKA 17 Kod pocztowy i miasto: 60-320 POZNAŃ PL |
| Wymiary (SxWxG) | 161 x 303 x 219 mm |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Pojemnik na filtr |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: