Mikser z misą BOSCH MFQ36460
Wystaw opinię o produkcie
Moc: 450 W, 5 stopni prędkości, funkcja pracy pulsacyjnej Turbo, miękki uchwyt, duże przyciski, ergonomiczny kształt , nowoczesny silnik: mocny a jednocześnie cichy, lekka obudowa. 2 końcówki do ubijania i mieszania, 2 stabilne haki do zagniatania ciasta.
Oddzielny przycisk zwalniający końcówki. Możliwość podłączenia końcówki miksującej (stopy blendera). Komfortowa praca dzięki stojakowi z misą obrotową. Maksymalna pojemność misy: 0,5 kg mąki plus dodatki (max. ilość ciasta 1 kg) .Praktyczne zwijanie kabla.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 444469
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Moc: 450 W, 5 stopni prędkości, funkcja pracy pulsacyjnej Turbo, miękki uchwyt, duże przyciski, ergonomiczny kształt , nowoczesny silnik: mocny a jednocześnie cichy, lekka obudowa. 2 końcówki do ubijania i mieszania, 2 stabilne haki do zagniatania ciasta.
Oddzielny przycisk zwalniający końcówki. Możliwość podłączenia końcówki miksującej (stopy blendera). Komfortowa praca dzięki stojakowi z misą obrotową. Maksymalna pojemność misy: 0,5 kg mąki plus dodatki (max. ilość ciasta 1 kg) .Praktyczne zwijanie kabla.
Parametry produktu
| Moc | 450 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 1 l (dm³) |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Ręczne |
| Kolor | Biały, Szary |
| Liczba prędkości | 5 |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | stojak z misą |
| Dodatkowy opis produktu | Mikser ręczny MFQ36460 o mocy 450 W. 5 stopni prędkości. Funkcja pracy pulsacyjnej Turbo. Miękki uchwyt, duże przyciski, ergonomiczny kształt. Nowoczesny silnik: mocny a jednocześnie cichy. Lekka obudowa. 2 końcówki do ubijania i mieszania. 2 stabilne haki do zagniatania ciasta. Oddzielny przycisk zwalniający końcówki. Możliwość podłączenia końcówki miksującej (stopy blendera). Komfortowa praca dzięki stojakowi z misą obrotową. Maksymalna pojemność misy: 0,5 kg mąki plus dodatki (max. ilość ciasta 1 kg). Praktyczne zwijanie kabla. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowenia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: