Mieszanka Familijna+ 710 g Cukry Nyskie
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901228011388
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 510874
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mieszanka herbatnikowo - waflowa składająca się z 5 różnych ciastek. W jej skład wchodzą: herbatniki laminowane, herbatniki w polewie kakaowej, wafle kakaowe, markizy orzechowe oraz herbatniki dekorowane cukrem.
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki, Markizy, Wafle |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Orzechowy, Waniliowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z masą |
| Zawartość netto | 710 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, rzepakowy, kokosowy), polewa kakaowa (cukier, częściowo utwardzony tłuszcz roślinny (palmowy i rzepakowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory: lecytyna sojowa i E 476, aromat), skrobia ziemniaczana, serwatka zdemineralizowana w proszku z mleka, syrop cukru inwertowanego, masa jajowa i/lub jaja w proszku, orzechy arachidowe, kakao, syrop maltozowy, mleko odtłuszczone w proszku, substancje spulchniające: węglany sodu i węglany amonu; sól, olej roślinny, serwatka w proszku z mleka, aromaty, emulgator: lecytyna sojowa. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia pracy cukry nyskie ulica i numer: al. wojska polskiego 9 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 436 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1827 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: