DR GERARD - Listki kruche maślane 650g
Wystaw opinię o produkcie
Herbatniki z polewa kakaową.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 877086
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatniki z polewa kakaową.
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 650 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, polewa kakaowa 26% [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator e 492, emulgator: e322 (z rzepaku); aromaty].tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: e503, e500; masło 0,4% emulgator: e322 (z rzepaku), sól, aromat, produkt może zawierać orzeszki arachidowe inne orzechy, sezam i soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 479 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2004 kJ |
| Wielkość porcji | 750 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: