Melvit Płatki Owsiane Błyskawiczne 400g
Wystaw opinię o produkcie
Płatki Owsiane Błyskawiczne otrzymywane są z wyselekcjonowanych ziaren owsa, które zostały poddane procesom oczyszczania, polerowania i obróbce hydrotermicznej, dzięki czemu płatki dłużej zachowują świeżość, doskonały smak i cenne wartości odżywcze.
Białko zawarte w płatkach owsianych buduje tkankę mięśniową i przyśpiesza przemianę materii, dlatego bardzo często sięgają po nie sportowcy i osoby dbające o linię.
Polecane wszystkim mającym problemy z trawieniem, ze względu na zawarty w nich błonnik, który działa osłaniająco na przewód pokarmowy.
Obecne w płatkach magnez, żelazo, przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu, a witamina B wspomaga pamięć i koncentrację.
Nienasycone kwasy tłuszczowe obniżają poziom złego cholesterolu i chronią organizm przed powstawaniem zakrzepów.
Płatki Owsiane Błyskawiczne to propozycja na zdrowe, pożywne i szybkie w przygotowaniu śniadanie - wystarczy zalać je wodą, sokiem lub jogurtem i gotowe!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 517197
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Płatki Owsiane Błyskawiczne otrzymywane są z wyselekcjonowanych ziaren owsa, które zostały poddane procesom oczyszczania, polerowania i obróbce hydrotermicznej, dzięki czemu płatki dłużej zachowują świeżość, doskonały smak i cenne wartości odżywcze.
Białko zawarte w płatkach owsianych buduje tkankę mięśniową i przyśpiesza przemianę materii, dlatego bardzo często sięgają po nie sportowcy i osoby dbające o linię.
Polecane wszystkim mającym problemy z trawieniem, ze względu na zawarty w nich błonnik, który działa osłaniająco na przewód pokarmowy.
Obecne w płatkach magnez, żelazo, przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu, a witamina B wspomaga pamięć i koncentrację.
Nienasycone kwasy tłuszczowe obniżają poziom złego cholesterolu i chronią organizm przed powstawaniem zakrzepów.
Płatki Owsiane Błyskawiczne to propozycja na zdrowe, pożywne i szybkie w przygotowaniu śniadanie - wystarczy zalać je wodą, sokiem lub jogurtem i gotowe!
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | 100 % Płatki owsiane błyskawiczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1566 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12,6 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 59,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: