Młyny Stoisław Płatki owsiane górskie ekstra błyskawiczne 0,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Wytwarzane z owsa najwyższej jakości. Produkt , bez konserwantów, znakomity do szybkiego przyrządzania. Dzięki specjalnej technologii produkcji odznaczają się wysoką przyswajalnością oraz charakterystycznym lekko orzechowym smakiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 235894
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wytwarzane z owsa najwyższej jakości. Produkt , bez konserwantów, znakomity do szybkiego przyrządzania. Dzięki specjalnej technologii produkcji odznaczają się wysoką przyswajalnością oraz charakterystycznym lekko orzechowym smakiem.
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | płatki owsiane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie "PZZ" w Stoisławiu S. A. Ulica i numer: Stoisław 11 Kod pocztowy i miasto: 76-031 Mścice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w suchym i przewiewnym miescu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Wystarczy zalać wrzątkiem mleka lub wody. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Znakomite do szybkiego przyrządzenia - wystarczy zalać wrzątkiem mleka lub wody i tak zaparzone po 3min spożywać z owocami, jogurtem, sokami owocowymi, miodem itp. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 375 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1580 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 31 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 433 mg/100g |
| Magnez | 129 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 34,4 %RWS |
| Miedź | 0,55 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 55 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,87 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 5,4 %RWS |
| Potas | 379 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 19 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,15 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 10,8 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,46 mg/100g |
| Wapń | 54 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 6,8 %RWS |
| Witamina E | 1,8 mg/100g |
| Cynk | 3,1 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 61,9 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,15 mg/100g |
| Żelazo | 3,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 27,9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: