Szczytno Płatki pełnoziarniste błyskawiczne owsiane 400G
Wystaw opinię o produkcie
MELVIT_PLATKI_PELN_OWIES_400G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 87153
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Płatki pełnoziarniste są wytwarzane z całych ziaren zbóż, przez co zachowują swoje cenne składniki znajdujące się w zewnętrznej warstwie ziarna. Płatki owsiane błyskawiczne to wyśmienity dodatek do mleka, jogurtów, deserów, zup i sałatek, mogą także stanowić danie główne.
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | 100% płatki owsiane błyskawiczne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1532 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: