Maszynka do mięsa Zelmer ZMM4045B
Wystaw opinię o produkcie
Kompaktowa, mocna i bogato wyposażona maszynka do mięsa Zelmer ZMM4045B. Duża moc i metalowa komora mielenia gwarantują trwałość i niezawodność produktu na wiele lat. Znajdujące się w zestawie: szatkownica do warzyw, nasadka masarska oraz dwa sitka (o średnicy otworów: 5mm i 7mm) czynią z niego natomiast uniwersalne urządzenie, które przyda się w każdej funkcjonalnej kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 727554
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 1900 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Mielenie mięsa |
| Materiał wykonania | Plastik |
| Liczba prędkości | 1 |
| Wydajność | 1,7 kg/min |
| W wyposażeniu | Nożyk, Tacka na mięso, Szatkownica, Popychacz, Nasadka masarska, Sitko stalowe |
| Kolor | Biały |
| Minimalna średnica otworów | 5 mm |
| Maksymalna średnica otworów | 7 mm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,75 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,17 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika |
| W zestawie | szatkownica, 2 sitka o średnicy otworów 5 i 7mm, nasadka masarska |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: