Frytkownica beztłuszczowa Braun MultiFry 3 HF3030
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 329818
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czy codzienne przygotowywanie posiłków może być prostsze, zdrowsze, bardziej efektywne i bez bałaganu w kuchni? Brzmi jak kulinarne marzenie… A przecież specjalistą w ich urzeczywistnianiu jest Braun! Nowa frytkownica beztłuszczowa marki – MultiFry 3 nie tylko je spełnia, ale też jest szybsza niż piekarnik oraz nie wymaga wstępnego nagrzewania, co sprawia, że przyrządzanie pysznych, pełnowartościowych dań zajmuje 2 razy mniej czasu!* Odkryj na nowo kulinarną pasję – bez obaw o efekty aromatycznych testów czy realizację bardziej skomplikowanych propozycji i ich kaloryczność. Dzięki technologii RealAir użyjesz nawet do 90% mniej tłuszczu**. Aż 8 automatycznych programów gotowania ułatwi szybkie zaserwowanie ulubionych potraw. Stylowy design i kompaktowe wymiary urządzenia sprawiają, że świetnie sprawdzi się także w mniejszych kuchniach a proste czyszczenie pozwoli zaoszczędzić czas na to, co najważniejsze – celebrowanie wyjątkowych (i pełnych smaku!) chwil z najbliższymi. *Przygotowanie 500 g mrożonych frytek w porównaniu z piekarnikiem klasy A. **W porównaniu z przygotowaniem świeżych ziemniaków w konwencjonalnej frytkownicy.
Parametry produktu
| Moc | 1500 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 4,3 l (dm³) |
| Pojemność koszyka | 4,3 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | Od 80°c do 200°c |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje urządzenia | Minutnik, Regulacja temperatury, System rozprowadzania gorącego powietrza |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Kolor | Czarny |
| Cechy misy | Powłoka nieprzywierająca, Powłoka teflonowa |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Komunikacja | Wyświetlacz LCD |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 5,09 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 36,2 x 30,1 x 26,2 cm |
| W zestawie | Urządzenie, instrukcja |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: