Maszynka do mielenia mięsa z szatkownicą i wyciskarką Zelmer ZMM1530B
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 888893
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wysoka moc 1500 W maszynki do mielenia mięsa Zelmer ZMM1530B przekłada się na dużą wydajność urządzenia. Dzięki niej możemy zmielić aż 1,8 kg mięsa w ciągu 1 minuty. Funkcja rewers zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki niej można bez problemu cofnąć obrót silnika maszynki w celu usunięcia twardego elementu, który utrudnia mielenie. Dzięki dołączonej do zestawu szatkownicy z 3 bębnami otrzymujesz wielofunkcyjne urządzenie, które znacząco zwiększa wachlarz Twoich możliwości przygotowywania potraw. Bez trudu pokroisz warzywa w plastry czy wiórki a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane. Dzięki wyciskarce do owoców miękkich przygotujesz pyszny sok np. z pomidorów.
Parametry produktu
| Moc | 1500 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Mielenie mięsa |
| Posiada | Wsteczny bieg |
| Materiał wykonania | Metal, Plastik |
| Liczba prędkości | 1 |
| Wydajność | 1,8 kg/min |
| W wyposażeniu | Nasadka masarska, Szatkownica, Nożyk, Sitko stalowe, Wyciskarka do owoców bezpestkowych |
| Kolor | Czarny |
| Minimalna średnica otworów | 3 mm |
| Maksymalna średnica otworów | 7 mm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,65 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,44 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika |
| W zestawie | Szatkownica , wyciskarka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: