Robot kuchenny Bosch MUM Serie 2 MUMS2AW00
Wystaw opinię o produkcie
Najbardziej kompaktowy robot kuchenny w ofercie marki Bosch. Zmieści się bez problemu w każdej kuchni. Wszechstronne zastosowanie nowego urządzenia ułatwi pracę w kuchni oraz pomoże wyczarować wiele smakowitych dań.
Silnik o mocy 700 W - duża wydajność i wygodna eksploatacja. Urządzenie sprosta wszystkim kuchennym wyzwaniom, bez problemu poradzi sobie nawet z ciężkim ciastem np. drożdzowym.
Duża misa o pojemności 3,8l z tworzywa sztucznego. Specjalny kształt wnętrza misy uławia wyrabianie składników. Przygotujesz w niej maksymalnie 2,4 kg lekkiego ciasta lub 1,7 kg ciężkiego ciasta drożdżowego.
Perfekcyjne rezultaty dzięki planetarnemu ruchowi mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D) w celu uzyskania jak najlepszego połączenia wszystkich składników.
4-stopniowa regulacja prędkości oraz funkcja pracy pulsacyjnej.
Idealne wyrabianie ciast: zestaw 3 mieszadeł gwarantujący doskonałe rezultaty.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 865701
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 700 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 3,8 l (dm?) |
| Cechy urządzenia | Schowek na przewód, Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Manualne, Mechaniczne |
| Funkcje i programy | Wyrabianie ciasta, Tryb pulsacyjny |
| Kolor | Biały |
| Liczba prędkości | 4 |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania, Misa z tworzywa sztucznego, Łopatka, Nasadka hakowa |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,8 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,50 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bsh sprzęt gospodarstwa domowego sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 183 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Blokada pokrywy, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota, Zabezpieczenie przed wywróceniem, Bezpieczne zamknięcie, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy |
| W zestawie | Hak do zagniatania ciasta, końcówka do ubijania, końcówka do mieszania Przezroczysta pokrywa misy chroniąca przed rozpryskiwaniem, duży otwór ułatwiający dodawanie składników |
| Krótki opis marketingowy | Najbardziej kompaktowy robot kuchenny w ofercie marki bosch. zmieści się bez problemu w każdej kuchni. wszechstronne zastosowanie nowego urządzenia ułatwi pracę w kuchni oraz pomoże wyczarować wiele smakowitych dań. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: