Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1042418
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
EC 221 to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie z łatwością kawy tak pysznej, jak w kawiarni. Dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko intensywnym aromatem małej czarnej, lecz również delikatnym smakiem puszystego cappuccino lub innej kawy z kremową mleczną pianką.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Ciśnieniowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Stały |
| Rodzaj kawy | Saszetki, Mielona |
| Moc | 1100 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie |
| W zestawie | Miarka do kawy, Sitka |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność pojemnika na wodę | 1 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Typ Ekspresu | Kolbowy |
| System mleczny | Dysza do ręcznego spieniania mleka |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Espresso, Duża czarna kawa, Wrzątek |
| Maksymalna wysokość szklanki | 8,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 4,53 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 220 x 320 x 270 mm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: