Maszynka do mielenia mięsa Tefal NE108831
Wystaw opinię o produkcie
Za pomocą tej maszynki do mielenia mięsa, która ma wydajność do 1,7 kg mięsa na minutę, z powodzeniem zmielisz nawet twarde mięso i przygotujesz sałatki, przystawki i domową kiełbasę. Dzięki dużemu wyborowi akcesoriów zawartych w zestawie (nasadki szatkujące, nasadka masarska) możesz z łatwością przygotowywać różne potrawy, nie spędzając w kuchni zbyt wiele czasu. To kompaktowe i łatwe do przechowywania urządzenie, stanie się Twoim nieodłącznym partnerem, z którym przygotujesz wiele rozmaitych dań.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 272199
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 1400 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Mielenie mięsa |
| Posiada | Wsteczny bieg, Uchwyt do przenoszenia |
| Materiał wykonania | Metal, Plastik |
| Liczba prędkości | 1 |
| Wydajność | 1,7 kg/min |
| W wyposażeniu | Nasadka masarska, Nożyk, Sitko do maku, Tacka na mięso, Szatkownica, Popychacz |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Minimalna średnica otworów | 3 mm |
| Maksymalna średnica otworów | 5,4 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| W zestawie | szatkownica z 3 bębnami, nasadka do kiełbas, 3 sitka o różnej grubości, popychacz |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: