Blender Philips Seria 5000 HR2764/00 srebrny
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 445184
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wzbogać swój kulinarny świat dzięki blenderowi Philips z serii 5000. Przygotowuj najlepsze mieszanki nawet z przepisów z mrożonymi owocami, kostkami lodu i orzechami. Elegancki wygląd na blacie kuchennym. Odłączane części, które można myć w zmywarce, ułatwiają czyszczenie. Zastosowana technologia ProBlend Plus. Wygodne użytkowanie. Łatwe czyszczenie. Szeroki wybór przepisów w aplikacji HomeID.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,57 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender kielichowy |
| Zasilanie | 220-240 V |
| Moc | 800 W |
| Pojemność pojemnika | 700 ml |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego urządzenia |
| W zestawie | Kielich, przykrywka |
| Liczba prędkości | 1 |
| Funkcje urządzenia | Kruszenie lodu, Blendowanie, Rozdrabnianie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: