Blender kielichowy Zelmer ZSB4799
Wystaw opinię o produkcie
Najlepszy sposób na przygotowanie zdrowego, pysznego koktajlu? Odpowiedź jest bardzo prosta: blender kielichowy Zelmer! Wysoka moc, bardzo wydajny 6-ostrzowy nóż, możliwość kruszenia lodu oraz funkcja smoothie sprawią, że przygotowanie ulubionego napoju stanie się dla Ciebie przyjemnością. Płynna regulacja obrotów silnika pozwoli na dostosowanie działania blendera dokładnie do Twoich oczekiwań. Mycie urządzenia po użyciu to także prosta sprawa, kielich wykonany z hartowanego szkła oraz łatwo wyciągane ostrza pozwalają na szybkie i komfortowe płukanie pod bieżącą wodą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 571841
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,17 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender kielichowy |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Moc | 1200 W |
| Pojemność pojemnika | 1750 ml |
| Długość przewodu | 95 cm |
| Kolor | Stalowy |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego urządzenia, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| W zestawie | Kielich z hartowanego szkła |
| Liczba prędkości | 1 |
| Funkcje urządzenia | Kruszenie lodu, Blendowanie, Płynna regulacja, Funkcja Turbo, Przygotowanie mrożonych deserów, Rozdrabnianie, Szatkowanie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Blender kielichowy zelmer zsb4799, 1200w z płynną regulacją obrotów silnika |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: